Novinky

V tejto kategórii Vás budeme priebežne informovať o novinkách v našom združení.

Kalokagatia 2016

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Novinky

There are no translations available.

Dňa 28.4.2016 sme sa na pozvanie usporiadateľov a riaditeľa OR PZ v Komárne zúčastnili Súťaže mladých záchranárov pod názvom

Kalokagatia 2016.

V našom stánku sme divákom predstavili našu výstroj, techniku, optiku aj špeciálne ošatenie. Záver nášho programu sme uzavreli dynamickou ukážkou Záchrany zranenej osoby z neprístupného terénu s nutnosťou použitia obojživelného vozidla. Tu sme použili univerzálny obojživelný pracovný stroj Truxor DM 5000. Týmto sme propagovali aj technickú výstroj ŠOP SR  aj schopnosť nášho multifunkčného nasadenia...

Ako sme vždy tvrdili:

Povedzte čo a do kedy, ukážte smer.. a My tam prídeme, ako prvý!!

Nová zostava, vyššie výkony!

 

Deň polície Nitra

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Novinky

There are no translations available.

Dňa 18.9.2015 sme sa na pozvanie riaditeľa KRPZ v Nitre pána plk. Miroslava Michalčíka zúčastnili na Dni polície SR. To sme ešte ani netušili, aké prekvapenie nás čaká! Osobne z rúk prezidenta PZ pána gen. Tibora Gašpara sme prevzali ďakovnú plaketu policajného zboru "Poďakovanie za spoluprácu".

Po 10 rokoch tvrdej a užitočnej práce nielen pre prírodu, ale aj pre občanov si našu snahu ocenili  najkompetentnejší!!

Ďakujeme!!

Viac foto v galérii: 2015 - Deň polície

 

Ochranársky airsoft

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Novinky

Note des utilisateurs: / 4
MauvaisTrès bien 

There are no translations available.

V zmysle stanov OZ Gbelcia crassiceps a airsoftových nadšencov BBBlasters zo Štúrova a okolia sa dňa 7.6.2015 v čase od 10:00hod do 16:00hod uskutočnila prvá airsoftová hra v obci Leľá v areály bývalého JRD tamojšej obce.

Organizačne dobre zvládnuté podujatie bolo pilotným svojho druhu v tomto regióne. Svojou účasťou ho prišli podporiť aj airsoftový hráči z maďarského EAST AIRSOFT DOROG TEAM, ktorí vyjadrili jasný záujem o spoluprácu pri organizovaní podobných podujatí v tomto regióne.

Dúfame preto, že je to začiatok dobrej tradície pre podporu outdoorových podujatí tohto druhu, kde sa každý z nás može oboznámiť s pojmami fair play, spolupráca a boj proti kriminalite formou aktívneho športu.

Naše veľké ĎAKUJEME patrí majiteľom pozemku a nehnuteľností pánom JUDr. Ľubomírovi Krivočenkovi a JUDr. Milanovi Koprivovi za ich ochotu a spoluprácu !!!

 

Všetci spolu!

Viac foto vo fotogalérii: 2015 - Leľa

 

Husqvarna opäť pomáha

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Novinky

There are no translations available.

S novým rokom 2014 prišla aj nová pomoc

Firma Husqvarna nám opätovne pomohla. Teraz formou tak veľmi potrebného a očakávaného plotostrihu. "Mašinku" sme si boli prevziať v predajni Husqvarna, Ing. Vít Drgon Fi DRGON na Ernestovej bašte v Nových Zámkoch dňa 18.1. 2014. Síce bola sobota...ale viete ako sme na tom...

Či v daždi, či v snehu, alebo slnka páľavy,

my ideme smelo vpred, veď čakajú nás horizontu diaľavy!!

 

Ďakujeme firme Husqvarna za tohoročnú pomoc a dúfame, že budete na nás a našu prácu hrdí aj Vy!

Osobne ďakujeme pani Zuzane Munkovej z Prahy a pánovi Ing. Vítovi Drgonovi z Nových Zámkov za ich obetavosť, ochotu a podporu!!!

Viac foto vo fotogalérii : 2014 - Sponzorstvo - Husqvarna

 

Schôdza 2013

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Novinky

There are no translations available.

Dňa 26.1.2013 sa členovia nášho združenia stretli na svojej pravidelnej každoročnej schôdze. Toho roku sme využili pohostinnosť reštaurácie Barus v Gbelciach. Tohoročnej schôdze sa zúčastnili aj zástupcovia našich nových pobočiek, ktoré Vám predstavíme v priebehu najbližších mesiacov.

Na našej pravidelnej akcii sa zúčastnili aj naši nový ašpiranti a čakatelia o členstvo v dobrovoľnej stráži prírody

Akcia sa nám trochu natiahla, ale aj navzdory tomuto faktu ďakujem v mene predsedníctva nášho združenia všetkým zúčastneným a zvlášť nášmu hostiteľovi pánovi Kristiánovi Barusovi za umožnenie zorganizovania celého podujetia!

Matej Medveď - predseda oz

 

Diving 2012

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Novinky

Note des utilisateurs: / 3
MauvaisTrès bien 

There are no translations available.

Začiatkom augusta sme sa zúčastnili 10 dňového pobytu v Turecku, kde sme okrem domácich špecialít a krás prírody vychutnávali plnými dúškami aj program s našimi partnermi z Pobrežnej stráže Turecka a miestnej polície mesta Alanya

Partneri z pobrežnej stráže  nás naučili v kurze potápania veľa praktických vecí a znalostí nám zatiaľ neznámych a policajti nás previedli pohorým Taurus na štvorkolkách.

Samozrejme, že sme si vychutnali aj zjednávanie na bazároch a posedenie pri čaji s fajčením vodnej fajky.

Žiaľ nie všetky fotografie môžme zverejniť tak na ochutnávku aspoň zopár vo fotogalérii: 2012 - Turecko.