Protection générique

Quelques membres de notre association sont aussi membres de SOS / Birdlife Slovakia. Sur cette base, nous avons alors décidé de déplacer la frontiere de la protection de la nature de la téorie dans le pratique. Nous fournissons les données de contact des vétérinaires compétents, des employés du bureau de la protection de la nature et des personnes qui ont une licence valide pour pouvoir manutentionner des animaux protégés par la loi. Dans le domaine de la protection générique des animaux, nous collaborons étroitement avec les membres de l'administration des douanes et du corps policier de la région de notre compétence.

17. M.O.T. - pozorovanie migrácie

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Protection générique

There are no translations available.

Dovoľujeme si Vás pozvať na septembrový medzinárodný ornitologický tábor, ktorý je súčasťou 17. M.O.T. a je zameraný na pozorovanie a prieskum migrujúcich druhov vtáctva v lokalite NPR - Parížske močiare. Ubytovanie je už štandardne v táborisku Nina. Akcia sa uskutoční od 13. do 15. septembra. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na Cette adresse e-mail est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir.

Takže do skorého videnia!

 

Cezhraničná spolupráca 2013

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Protection générique

There are no translations available.

Dovoľte, aby sme Vám predstavili náš nový projekt cezhraničnej spolupráce s kolegami zo združenia PITE z Maďarska. Jedná sa o prieskum a výskum vtáctva v lokalitách Esztergom a Pilisszentlélek (Huta).

Programu sa aktívne zúčastňujedlhodobo náš kolega Bc. Štefan Lenický, ktorého fotografie Vám prinášame vo fotogalérii 2013 - CES

Balázs Horváth - kontrola objemu podkožného tuku a pohlavia

 

16. MOT

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Protection générique

Note des utilisateurs: / 14
MauvaisTrès bien 

There are no translations available.

Priatelia!

Oznamujeme Vám, že v termíne od 7. do 9. septembra sa uskutoční v rámci 16. Medzinárodného

Ornitologického Tábora sčítanie migrujúceho vtáctva na lokalite NPR - Parížske močiare. V prípade Vášho

záujmu o návštevu nás prosím kontaktujte na Cette adresse e-mail est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. alebo

od 09:00 do 16:00 na tel 0918-976085

S pozdravom!

Matej Medveď - predseda oz

 

 

 

Zimné prikrmovanie

PDFImprimerEnvoyer

Activités - Protection générique

There are no translations available.

Aj keď sa na nás sypú správy, že zimakončí a prichádza jar, stačí pozrieť von a každý pochopí, že vtáčence vyčerpané od zháňania obživy, ktorá evidentne rýchlo mizne

Touto cestou Vás návštevníkov našej stránky prosíme, ak viete, nájdite si trochu času a zvýšte prosím šancu na prežitie zimujúceho vtáctva ich prikrmovaním. Veď patria nám všetkým!

Za podporu zimného prikrmovania ďakujeme Gymnáziu v Štúrove, ktoré sa na náš popud stalo lídrom v tejto aktivite v našom regióne.

PS: Viete si predstaviť tichú jar bez vtáčieho spevu