Környezetvédelmi nevelés

Célunk, hogy a tanulókkal, diákokkal megismertessük a természet őrségének munkáját, megmagyarázzuk a gyereknek jogait és kötelességeit, de főleg hogy felhívjuk a gyerekek érdeklődését a természet és ennek védelme iránt. Több, mint 6 éves tapasztalatainknak köszönhetően kidolgoztuk és alkalmazzuk az aktív előadás rendszerét, melyen közvetlen bevonjuk a gyerekeket a történésekbe. Azzal, hogy a gyerekek elsajátítják a természet iránti alap felelősségtudatot, közvetlen környezetükre is hatni tudunk.

 

Prednáška na ZŠ Imeľ 14.5.2015

PDFNyomtatásE-mail

Tevékenységek - Környezetvédelmi nevelés

There are no translations available.

Na pozvanie učiteľského zboru zo v obci Imeľ sme dňa 14.5.2015 uskutočnili prednášku pre deti prvého aj druhého stupňa. Od ochrany prírody, cez odpadové hospodárstvo a zdravotnú pomocpo statickú ukážku výstroja strážcov prírody sme stihli za 5 hodín všetko!

Ďakujeme za pozvanie a dúfame, že sa deťom páčilo!

Vedúci záchranárskeho oddielu Bc. Štefan Lenický počas ukážky zdravotníckeho výstroja.

 

Viac fotografií v galérii: 2015 - Imeľ

 

Kalokagatia 2015

PDFNyomtatásE-mail

Tevékenységek - Környezetvédelmi nevelés

There are no translations available.

Dňa 23.4.2015 sme sa na pozvanie okresného riaditeľa polície v Komárne pána Dušana Dragúňa zúčastnili na Dni otvorených dverí pre deti pri príležitosti každoročnej brannej súťaže Kalokagatia. Na akcii sme rozložili svoj stánok po boku s príslušníkov HaZZ, Polície a Armády SR.

Dúfame, že naša návšteva bola pre deti nie len zábavou, ale že si osvojili aspoň základné pravidlá správania sa k prírode a v prírode.

Ďakujeme za možnosť takto odprezentovať naše aktivity a do budúcnosti počítame aj so spoluprácou na podobných akciách.